Наші послуги

Спори з авіаперевізниками

Спори з авіаперевізниками voxlex

У сучасному світі багато людей користуються авіаційним перевезенням. Мета подорожі за кордон може бути як професійна та пов’язана з роботою так і відпочинок разом зі своєю сім’єю. Проте трапляються не дуже приємні випадки, коли прибувши до аеропорту Ви дізнається, що Ваш рейс затримується на невідомий час або взагалі скасовано.Адвокати АО «VOX LEX» мають великий досвід в веденні досудових та судових справ пов’язаних з авіаційним перевезенням та будуть раді Вам надати допомогти.

На жаль затримка та скасування рейсу не єдина проблема з якою може зіткнутися пасажир. Уявить ситуацію, Ви прибули до іншої країни на ділову зустріч. Підходячи до стрічки видачі валіз з жахом розуміючи, що Вам багаж в якому лежить одяг саме на цю зустріч не прилетів разом з Вами як це передбачено авіаційним законодавством. На жаль допомогти Вам у вирішенні питанні, що Вам тепер одягнути на цю зустріч адвокати не зможуть. Проте як отримати грошову компенсацію від авіаперевізника за завданні Вам незручності з радістю.

Вам потрібно знати що пасажир має право отримати грошову компенсацію у разі: невчасного прибуття багажу, пошкодження багажу або взагалі його втрату.

У всіх перелічених випадках адвокати АО «VOX LEX» мають досвід та готові Вам надати юридичний супровід на будь-якій стадії вирішення цього питання починаючи від консультації та закінчуючи представництвом у суді.  

Для вирішення питань радимо звернуться адвокатів АО “VOX LEX”, які допоможуть Вам за наступними номерами:

  • ☎️0 (50) 930 90 06
  • ☎️0 (50) 280 48 97
  • ☎️0 (67) 582 28 87
  • Або реєструйтесь на консультацію!

Залиште дані, ми з вами зв’яжемось