Блог

Як отримати Індивідуальну податкову консультацію

24 июня 2020

Законом №466  внесено зміни в податковий кодекс України щодо надання податковими органамиіндивідуальних податкових консультацій.

З 01.07.2020р. платник податків може звернутись до податкових органів за такою консультацією в електронній формі, скориставшись для цього “електронним кабінетом платника” https://cabinet.sfs.gov.ua/. Відповідь також можливо отримати тепер в електронному варіанті. Раніше і звернення до податкових органів і індивідуальна податкова консультація здійснювалась виключно у паперовій та усній формі.

- строк надання ІПК 25 календарних днів, враховуючи можливість продовження строку на надання ІПК не більше ніж на 15календарних днів, максимальний строк складає 40календарних днів.

ІПК має індивідуальний характер і може використовуватися виключно платником податків, якому надано таку консультацію.

ІПК, надана у паперовій або електронній формі, підлягає реєстрації в єдиному реєстрі індивідуальних податкових консультацій та розміщенню на офіційному веб-сайті центрального органу.

Доступ до зазначених даних єдиного реєстру ІПК та офіційного веб-сайту є безоплатним та вільним.

Не може бути притягнуто до відповідальності, включаючи фінансової, платника податків, який діяв відповідно до індивідуальної податкової консультації, наданої йому у письмовій формі, а також узагальнюючої податкової консультації, за діяння, що містить ознаки податкового правопорушення, зокрема на підставі того, що у подальшому така податкова консультація була змінена або скасована.

Звертайтесь до адвокатів АО “VOX LEX” за номерами:

  • ☎️+380 (50) 930 90 06;
  • ☎️+380 (50) 280 48 97;
  • ☎️+380 (67) 58 22 887
  • Або переходьте за посиланням, реєструйтесь на консультацію!

Оставьте данные, мы с вами свяжемся