Блог

Купуючи подорож у суб’єкта туристичної діяльності знати свої права!

24 лютого 2020

Купуючи подорож у суб’єкта туристичної діяльності знати свої права!

Пам’ятайте

За неналежне виконання своїх зобов'язань туроператор, турагент, інші суб'єкти туристичної діяльності несуть майнову та іншу відповідальність, визначену в договорі відповідно до чинного законодавства. Читаючи умови договору особливо зверніть увагу на розділ відповідальності перед підписанням.

Розмір майнової відповідальності туроператора, турагента чи іншого суб'єкта туристичної діяльності не може перевищувати фактично завданих туристу збитків з їх вини. Тож за можливості збережіть усі квитанції та інші документи, які підтвердять розмір завданої Вам шкоди. Суб'єкт туристичної діяльності, який порушив законодавство в галузі туристичної діяльності при наданні туристичної послуги, що завдало шкоду, зобов'язаний відшкодувати туристу збитки у повному обсязі, якщо договором або законом не передбачено відшкодування у меншому або більшому розмірі. При виникненні спору з туроператором слід керуватися не лише визначеними умовами договору, а і відповідними нормами законодавства адже вони можуть істотно впливати на розмір відшкодованої Вам суми.

При судовому розгляді справи турист має право на отримання моральної компенсації від туроператора. Проте сума повинна бути співрозмірна з завданими моральними незручностями, які отримав турист.

У разі виникнення питань з приводу порушення Ваших прав в туристичній галузі адвокати АО «BOX LEX» будуть раді Вам допомогти

 

Адвокат АО “VOX LEX”

Лаба К.М.

Залиште дані, ми з вами зв’яжемось